Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

1300-1500 EUR/M

Malowanie, tapetowanie, praca w Niemczech od zaraz

  • Język niemiecki: dobra znajomość języka
  • Długość kontraktu: praca powyżej 12 miesięcy
  • Rodzaj kontraktu: praca stała w Niemczech
  • Opublikowany: 10 marca 2014 14:58
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Praca w Niemczech od zaraz przy malowaniu i tapetowaniu ścian oraz sufitów. Oferta pracy w Niemczech na rok 2014 dla malarzy oraz tapeciarzy z językiem niemieckim oraz doświadczeniem. Pracodawca zapewnia pracownikom umowę o pracę na niemieckich zasadach na czas nieokreślony oraz zakwaterowanie. Praca w Niemczech w wymiarze 5 dni w tygodniu, poniedziałek – piątek.

Stanowisko pracy: Malarz/Tapeciarz
Wynagrodzenie: 1300-1500 EUR netto na miesiąc (możliwość wzięcia zaliczka po pierwszym tygodniu pracy).
Szczegółowy zakres obowiązków: malowanie i tapetowanie powierzchni ścian, szpachlowanie maszynowe, szlifowanie, tynkowanie, renowacja elewacji.

Oczekujemy od kandydatów:
- języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- doświadczenia na stanowisku malarz, tapeciarz
- umiejętność tapetowania tapetami z włókniny oraz włókna szklanego
- pracy niezależnej
- prawo jazdy kat. B+E (mile widziane lecz niekonieczne)
Mile widziane:

Aplikacja do pracy: http://www.rejestracja.bnscrm.hrcrm.pl/PZG/02

ID ogłoszenia: 541531cede2c1b69

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.