Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€9,07/h brutto

Praca fizyczna w Niemczech dla wulkanizatorów przy zakładaniu opon

  • Miasto: Stuttgart, Ludwigsburg, Singen, Böblingen, Baienfurt
  • Region: Badenia-Wirtembergia
  • Język niemiecki: podstawowa znajomość języka
  • Długość kontraktu: praca na 2 miesiące
  • Rodzaj kontraktu: praca sezonowa w Niemczech
  • Opublikowany: 26 lutego 2014 18:23
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla pracowników wulkanizacji. Praca przy montażu i demontaż kół oraz opon do pojazdów osobowych. Praca na okres 1 do 2 miesięcy w wymiarze godzin. Również praca w nadgodzinach. Zakwaterowanie zapewnione i opłacone. Wynagrodzenie: €9,07/h brutto.

Zakres obowiązków
• Montaż, demontaż kół samochodowych
• Montaż, demontaż opon, prostowanie felg, wyważanie opon
• Praca na magazynie – transport opon i kół
• Sprawdzanie oleju, hamulców, amortyzatorów i proste naprawy

Region: Bawaria, Badenia-Wirtembergia
Miasta: Stuttgart, Ludwigsburg, Singen, Böblingen, Baienfurt

Wymagania:
• komunikatywny język niemiecki
• Wykształcenie – mechanik samochodowy
• Przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe, staż lub praktyka jako wulkanizator, przy zmianie oraz wyważaniu kół,
• Znajomość mechaniki samochodowej oraz podstawowych prac serwisowych
• Gotowość do podjęcia na okres od 4 do 8 tygodni
• Umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy kat. B.

Aplikacja do pracy:
CV w języku polskim oraz niemieckim prosimy wysłać na adres: niemcy@gigroup.com z dopiskiem „Pracownik wulkanizacji” w temacie wiadomości wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

ID ogłoszenia: 487530e19eb4b516

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.