TIP TOP – Eksperci w dziedzinie mobilnych urządzeń sanitarnych

Od ponad 30 lat TIP TOP uosabia pierwszorzędną jakość i wyjątkową obsługę w dziedzinie mobilnych urządzeń sanitarnych.

TIP TOP – usługa taka jak nazwa.

Założona w 1993 roku przez Karstena Urbana firma TIP TOP wyrobiła sobie markę godnego zaufania dostawcy i od 2004 roku ma swoją siedzibę przy Dieselstraße w Wadersloh.

Naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszych produktów z szerokiego asortymentu do każdego zastosowania. Niezależnie od tego, czy są nowe czy używane, wynajęte czy zakupione – nasze usługi obejmują pełną logistykę transportu, montaż i instalację, a także dokładne czyszczenie i konserwację. W TIP TOP wszystko jest dokładnie tak, jak być powinno – to nasza obietnica.

Nasza filozofia: doskonałe rozwiązania i wyjątkowa obsługa

Nasza filozofia jest prosta: jesteśmy zaangażowani w ciągły rozwój systemów toaletowych i perfekcyjne zarządzanie czystością. W TIP TOP orientacja na klienta zajmuje centralne miejsce, od porad telefonicznych po nasz serwis na miejscu. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji i gwarantujemy doskonałe rozwiązania spełniające Twoje wymagania.

TIP TOP – Twój niezawodny pracodawca

Nasz „biznes“ jest odporny na kryzysy i szczycimy się promowaniem otwartej atmosfery pracy. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii w naszej flocie i oferujemy naszym pracownikom atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie oraz szeroki zakres specjalnych korzyści. Obejmują one dalsze szkolenia, badania lekarskie i regularne godziny pracy. W TIP TOP nie jesteś tylko pracownikiem, ale cenioną częścią naszego zespołu.

Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj usługę TIP TOP dla mobilnych urządzeń sanitarnych – jakość, na której możesz polegać.

A

Na rynku od ponad 30 lat

A

Wysoka satysfakcja klientów

A

Nowoczesny sprzęt

A

Aktywni w całych Niemczech