Oferty pracy

Jako niezawodny pracodawca oferujemy interesujące opcje pracy, przyjazne środowisko pracy i zmotywowany zespół.

Aktualne oferty pracy

Kierowca serwisowy mobilnych kabin toaletowych

Aby wesprzeć nasz zespół, poszukujemy na najbliższy możliwy termin pełnoetatowego kierowcę serwisowego mobilnych kabin toaletowych (m/k/d)

Mechatronik samochodowy

Aby wesprzeć nasz zespół, poszukujemy na najbliższy możliwy termin pełnoetatowego lub niepełnoetatowego mechatronika samochodowego w Wadersloh.

Metalowiec / spawacz / ślusarz

Aby wesprzeć nasz zespół, poszukujemy na najbliższy możliwy termin pełnoetatowego lub niepełnoetatowego metalowca / spawacza / montera w Wadersloh.

Pracownik produkcji

Aby wesprzeć nasz zespół, poszukujemy na najbliższy możliwy termin pełnoetatowego lub niepełnoetatowego pracownika produkcji w Wadersloh.

TipTop jako pracodawca

Od ponad 30 lat jesteśmy dostawcą usług w zakresie mobilnych kabin toaletowych i przyczep toaletowych z siedzibą w Wadersloh w Niemczech. Działamy na terenie całych Niemiec i wynajmujemy naszym klientom kabiny toaletowe, przyczepy toaletowe i kontenery sanitarne.

Przyczepy prysznicowe i kontenery prysznicowe mogą być również wynajmowane od nas. W ten sposób mobilne urządzenia sanitarne są idealnie dostosowane do pożądanego celu. Oprócz wynajmu, a nawet sprzedaży mobilnych toalet, w naszym portfolio posiadamy również powiązane usługi i produkty. Należą do nich przede wszystkim kontenery, takie jak kontenery biurowe, eleganckie kontenery wystawowe i wiele innych.

Jako rzetelny pracodawca oferujemy przyjazne środowisko pracy w zmotywowanym zespole.

Korzyści w skrócie:

A

Dobre, uzależnione od wyników wynagrodzenie

Zarabiasz u nas od 2000 euro/netto.

A

Regulowane godziny pracy

Godziny pracy można planować i są one elastyczne. Pracujesz od poniedziałku do piątku. Praca w soboty jest możliwa na życzenie.

A

Niezależna i swobodna praca

Po dobrym wprowadzeniu będziesz w stanie samodzielnie wykonywać swoją pracę w nowoczesnym pojeździe serwisowym.